— Blog —
 

Kolesa

28.04.2018

Na jarní vytrvalostní závody do Koles letos z Vraního Vrchu kromě Terezy Pejosové s Fatimou vyrazili ještě Petr Vaněk se Šaranem a Vendula Šklíbová s Eliotou. Fatima startovala v soutěži Z (40 km), Šaran s Eliotou, pro které se jednalo o premiéru začínali na 20 km. Všichni tři úspěšně dokončili. Tereza s Fatimou získala 13. místo s průměrnou...

Hoštka

31.03.2018

Poslední březnový víkend vyrazila Tereza Pejosová s Fatimou na jejich letos první společné vytrvalosti do Hoštky. Začaly proto zvolna na 20km. Boty zapomněly doma (pro koně :-) ) ale i tak se Fatima chovala vzorně a přes ne zcela příznivé počasí získala 4. místo.

Jezdecký ples

03.02.2018

Na začátku února i parta z Vraního Vrchu přezula z holínek do lakýrek a lodiček a vyrazila za kulturou na již tradiční jezdecký ples královehradecka. Více slov netřeba :-)

V pátek 13.10. Tereza Pejosová společně s Fatimou vyrazila na vytrvalostní závody do Koles. Úspěšně prošly vstupní veterinární kontrolou a v sobotu startovali v soutěži stupně Z (40km). Úspěšně dokončily a s průměrnou rychlostí 13,92km/h se umístily na 11.místě. Gratulujeme.

Druhý záříjový víkend byl ve znamení vzdělávání. Dohromady devět dvojic domácích i externích studentů Terezy Pejosové se účastnilo kurzu s Katkou Santarovou. Ke každé dvojici Katka přistupovala zcela individuálně - podle potřeb jezdců i koní. Pracovalo se jak ze země, tak ze hřbetu. Seminář byl jako vždy plný nových informací a zážitků. Moc Katce...

Od května 2017 nabízíme nově možnost intenzivní individuální výuky s Terezou Čeňkovou v pěti denních intervalech.

Ve dnech 14.-15. 4. 2017 Tereza Čeňková s Fatimou a Vendula Šklíbová s Ivanem vyrazily vstříc novým zážitkům a zkušenostem na jejich první vytrvalostní soutěž do Koles o délce trasy 20km. Soutěž absolvovaly v poklidu a celou akci si náramně užily, soutěž dokončily a veterinárními kontrolami prošly bez obtíží. Těšíme se na příště!