— Blog —
 

Letošní léto bylo opravdu táborové. Na Vraním vrchu se konaly celkem 4 turnusy příměstských táborů. Každý tábor byl určen pro určitou skupinu dětí, které byla přizpůsobena náplň tábora. Děti byly rozděleny podle věku a zkušeností s koňmi do katergorií: nejmenší děti začátečníci ve věku 3-6 let, začátečníci ve věku 6-12 let, pokročilejší děti ve...

Individuální témata od problémů s koňmi, řešení práce ve volnosti bez utíkání koně, tak aby s Vámi chtěl být, až po drezurní práci s pokročilými studenty. Diváci jsou vítáni v neomezeném množství, účastníci s koňem se musí dopředu nahlásit. V současné době jsou volná 2 místa pro účastníky s koněm.

I v letošním roce se konaly příměstské tábory, tentokrát tři turnusy, kde se vystřídalo celkem 25 dětí, od začátečníků až po pokročilé jezdce s vlastními koňmi, ve věku 6-15 let.

2. ročník příměstského tábora "Prázdniny s koňmi na Vraním Vrchu" se stal první oficiální akcí zapsaného spolku Hiporehabilitace. Tábor proběhl v týdnu od 3. 8. do 7. 8. 2020 v nově vybudovaném areálu Vraního vrchu v Mladých Bukách.
Péči o deset dětí a zajištění hladkého průběhu tábora měl na starost pětičlenný tým pracovníků...

Důležitou informací pro všechny příznivce Vraního Vrchu je blížící se stěhování celého paddocku z Volanova u Trutnova do Svobody nad Úpou. Postupný přesun se uskuteční do konce roku 2019. Vzhledem k přesměrování energie k přípravám spojených se stěhováním, omluvte úsporný režim našeho fungování. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zajímají vás aktuality z našeho paddocku? Jak vypadá naše rutina i výjimečné události? Pokroky našich koní? Klikněte na následující odkaz a sledujte nás na instagramu.

AshaaDox

29.07.2018

Další neděle ve znamení vzdělávání se a posouvání o krůček dál. Seminář se skvělou a trpělivou Soňou Kalouškovou alias AshaaDox. I přes vysoké teploty parného léta se účastníci soustředili na maximum. Většina jezdců pojala lekce především sedově, se snahou naučit se svému koni co nejméně překážet, zvýšit své sebevnímání a sebekontrolu. Těšíme se na...